новини корупції

Збірна ФРН програла Данії у чвертьфіналі жіночого ЧЄ з футболу

Жіноча збірна Німеччини з футболу не змогла виграти у команди з Данії в чвертьфіналі чемпіонату Європи, і вперше з 1989 року не вийшла у півфінал.Жіноча збірна ФРН з футболу програла у чвертьфіналі данській команді з рахунком 1:2, і вперше за всю історію свого виступу на європейських турнірах (з 1989 року), не змогла пробитися в півфінал. Матч пройшов у Роттердамі в неділю, 30 липня. Гра повинна була відбутися 29 липня, але її перенесли з-за сильного дощу.

На третій хвилині гол у ворота суперниць забили німкені. Відзначилася Ізабель Кершовски. Незабаром після перерви футболістка збірної Данії Надя Надім зрівняла рахунок. А за сім хвилин до кінця основного часу Тереза Нільсен принесла датчанкам перемогу. Тепер у півфіналі, який пройде 3 серпня, датчанки зустрінуться з победителм матчу Австрія — Іспанія.

Жіноча збірна Німеччини з футболу вигравала чемпіонат Європи рекордні вісім разів. ЧС з футболу, в якому вперше беруть участь 16 команд, триватиме до 6 серпня. Матчі проходять в семи містах Голландії: Утрехті, Бреде, Дутинхеме, Тілбурзі, Девентере, Енсхеде і Роттердамі.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.