новини корупції

«Чорноморець» з розгромним рахунком програє третій матч поспіль

Одеський «Чорноморець» вкрай невдало починає нове футбольне першість. Програний вже третій матч поспіль, на цей раз в Маріуполі з розгромним рахунком 0:3. Одесити залишаються на останньому місці в таблиці з нулем набраних очок.
Проблемне місто
Маріуполь (Донецька область) в цьому сезоні знову повертається на велику футбольну мапу України. Місто зараз знаходиться в декількох десятках кілометрів від «лінії розмежування», і в будь-який момент може стати об’єктом артилерійської атаки з боку самопроголошеної ДНР.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков особисто пообіцяв, що безпека футбольних матчів у Маріуполі буде гарантована. Так чи інакше, але вже друга гра в цьому прикордонному місті проходить без пригод.
«Чорноморець» прилетів на гру з «Маріуполем» після двох поразок у перших турах в надії набрати, нарешті, свої перші очки. Старший тренер Олександр Бабич перетасував склад, зробивши п’ять змін в основному складі. Відразу в основі вийшов центральний захисник Артур Новотрясов, який до цього виступав саме за азовців.
«Маріуполь» заволодів ініціативою
Початок матчу давало «чорноморцям» приводи для оптимізму. «Маріуполь» здавався саме тим суперником, на тлі якого одесити могли б проявити свої кращі якості. Підопічні Олександра Севідова почали матч в атакуючому стилі, надавши гостям можливість тримати оборону і проводити контратаки.
Стадіон «Іллічівець» гнав азовців вперед, і до середини першого тайму стало зрозуміло, що все йде до голу в ворота «Чорноморця». У голкіпер Безрука ставало все більше роботи, його обстрілювали з різних дистанцій, а відповідні атаки «моряків» виробляли досить слабке враження.

На 32-й хвилині досвідчений форвард господарів Фомін отримав м’яч у центрі штрафного майданчика. Там його ноги кілька разів зустрілися з бутсами захисника Новотрясова, в результаті чого нападник вирішив впасти. Складно сказати, чи було порушення настільки серйозним. Артур Новотрясов використав весь доступний людині арсенал міміки і жестів, щоб продемонструвати своє здивування вселенської несправедливості. Але арбітр все одно призначив пенальті. Вакуленко з точки спокійно пробив у кут.

«Чорноморець» тут же мав відповідний момент, але форвард Хобленко головою спрямував м’яч прямо в руки голкіперу маріупольців.

До кінця тайму одесити провели ще кілька атак. В районі 40-ї хвилини Каверін двічі бив з середньої дистанції, але не дуже вдало.

Остаточне заклання

Після перерви маріупольці досить швидко розставили всі крапки над «i». На 53-й хвилині Фомін мало не з лінії воріт заковырял м’яч у сітку Безрука.

А ще через три хвилини всі сумніви у підсумку матчу були зняті. Черговий кутовий біля воріт «моряків» призвів до того, що Вакуленко чітким ударом головою замкнув класну подачу Чурко. 3:0 на користь «Маріуполя» – це практично гарантія перемоги.

Одесити до кінця матчу так і не створили моментів, які б тягнули на реальну загрозу воротам. На 87-й хвилині Ковалець завдав не найскладніший удар, і голкіпер азовців легко відвів загрозу.

Невтішні підсумки

Разом з попереднім сезоном статистика «Чорноморця» виглядає просто гнітюче. У дев’яти останніх матчах одесити вісім разів програвали. Знаменитий фарт команди Бабича кудись зник, і поки не збирається повертатися.

На старшого тренера не варто покладати всю провину за результати. Як ми вже неодноразово писали, «Чорноморець» зараз – перевалочний пункт для гравців, які шукають кращого життя в більш щедрих клубах. А тому кожен півроку склад залишає за 4-5 ключових виконавців. І командну гру доводиться награвати заново.

В Одесу в новому сезоні повернулися такі майстри, як Політило, Бобко і Антонов. Але з них тільки перший викликає відчуття, що команда підсилилася від такого трансферу.

«Морякам» ще належить знаходити свою гру, і скільки матчів це займе, і скільки очок до того часу буде втрачено, точно не знає ніхто.